Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (50x41)
400 SEK | 2015-06-14 10:38 |
350 SEK | 2015-06-14 10:13 |
300 SEK | 2015-06-12 10:58 |
300 SEK | 2015-06-12 14:00 |
100 SEK | Startpris |