Bemålad träfodral, fot i bemålad gjutjärn. Emaljerad urtavla. Urtavlan med skador, ytslitage. (Höjd 34)
450 SEK | 2015-06-13 00:12 |
400 SEK | 2015-06-14 10:14 |
100 SEK | 2015-06-12 20:46 |
100 SEK | Startpris |