Olja på duk, interiör med musicerande kvinna. Osignerad. Färgretuscher, krackeleringar, mindre färgbortfall. (49x64)
1 700 SEK | 2015-06-13 09:55 |
1 600 SEK | 2015-06-13 00:13 |
1 100 SEK | 2015-06-12 20:44 |
950 SEK | 2015-06-12 14:54 |
850 SEK | 2015-06-12 10:15 |
600 SEK | 2015-06-12 08:51 |
100 SEK | Startpris |