Med blomdekor och förgyllning. Mattallrikar, djupa tallrikar, terrin med lock samt uppläggningsfat. Bruksslitage.
250 SEK | 2015-06-13 22:37 |
200 SEK | 2015-06-13 23:57 |
100 SEK | Startpris |