Färglitografi, stadsbild med figurer. Signerad och daterad 80. Numrerad. Inramad. (63x40)
1 400 SEK | 2015-06-13 23:58 |
1 300 SEK | 2015-06-13 23:08 |
800 SEK | 2015-06-11 22:47 |
450 SEK | 2015-06-11 22:58 |
150 SEK | 2015-06-11 21:36 |
100 SEK | 2015-06-11 20:30 |
100 SEK | Startpris |