Olja på duk, motiv med katt. Signerad och daterad 91. (68x68)
1 400 SEK | 2015-06-14 11:54 |
1 300 SEK | 2015-06-13 16:01 |
1 000 SEK | 2015-06-13 14:28 |
500 SEK | 2015-06-12 20:53 |
300 SEK | 2015-06-12 12:58 |
100 SEK | Startpris |