Skål, Kaj Franck samt vas, Marja Valtoma. Signerade. Skålen med mindre naggar. (Högsta höjd 17)
250 SEK | 2015-06-13 09:02 |
200 SEK | 2015-06-14 10:57 |
100 SEK | 2015-06-12 17:40 |
100 SEK | Startpris |