Skaft i trä med blad i mässing respektive järn. Flertalet daterade bl.a. 1839, 1870, 1863, m.m. Slitage. (Längsta längd 21)
650 SEK | 2015-06-14 11:50 |
600 SEK | 2015-06-14 12:04 |
400 SEK | 2015-06-14 11:08 |
350 SEK | 2015-06-13 21:42 |
100 SEK | 2015-06-12 20:22 |
100 SEK | Startpris |