Färglitografi, bergsklippa. Signerad. Inramad. (20x14)
300 SEK | 2015-06-14 11:36 |
250 SEK | 2015-06-12 21:41 |
200 SEK | 2015-06-11 23:15 |
100 SEK | Startpris |