Färglitografi, vinterbild med ekorre. Signerad och numrerad. Oramad. (38x47)
300 SEK | 2015-06-14 09:16 |
250 SEK | 2015-06-12 09:57 |
250 SEK | 2015-06-12 21:56 |
100 SEK | Startpris |