Svarvad skål, daterad 1851, senare bemålad samt laggad flaska. Slitage, skålen med torrspricka och antik lagning. (största diameter 32)
250 SEK | 2015-06-14 11:29 |
200 SEK | 2015-06-13 08:06 |
150 SEK | 2015-06-12 22:41 |
100 SEK | Startpris |