Carborundumetsning, komposition. Signerad och numrerad 61/80. Inramad. (15x15)
450 SEK | 2015-06-14 11:24 |
400 SEK | 2015-06-13 18:04 |
300 SEK | 2015-06-14 10:23 |
200 SEK | 2015-06-12 17:03 |
100 SEK | Startpris |