Furu. Enligt uppgift från Hälsingland. Slitage, antik lagning. (Höjd 16, längd 20)
1 600 SEK | 2015-06-12 14:56 |
1 500 SEK | 2015-06-14 08:21 |
800 SEK | 2015-06-13 10:14 |
400 SEK | 2015-06-12 22:15 |
300 SEK | 2015-06-12 10:55 |
100 SEK | 2015-06-11 22:32 |
100 SEK | Startpris |