Möjligen utförd av From, Hälsingland. Öron med avslag, svans med lagning. Osignerad. (Höjd 22)
2 300 SEK | 2015-08-02 11:25 |
2 300 SEK | 2015-08-02 11:27 |
1 800 SEK | 2015-08-02 09:31 |
1 700 SEK | 2015-08-01 23:42 |
500 SEK | 2015-07-31 20:16 |
400 SEK | 2015-07-30 18:33 |
100 SEK | Startpris |