Olja på duk, dallandskap med figurer. Osignerad. I samtida ram. Övre kant med färgsläpp. (76x105)
2 200 SEK | 2015-08-02 12:01 |
2 100 SEK | 2015-08-02 11:57 |
2 000 SEK | 2015-08-01 21:48 |
1 300 SEK | 2015-08-01 22:54 |
950 SEK | 2015-07-31 09:02 |
500 SEK | 2015-07-31 20:30 |
350 SEK | 2015-07-31 18:54 |
250 SEK | 2015-07-31 07:33 |
100 SEK | 2015-07-29 20:22 |
100 SEK | Startpris |