Färglitografi, vinterbild. Signerad och numrerad. Inramad. (30x25)
850 SEK | 2015-08-01 10:19 |
800 SEK | 2015-08-01 10:06 |
300 SEK | 2015-07-31 11:59 |
150 SEK | 2015-07-30 17:28 |
100 SEK | Start price |