Olja på duk, havsbild med fartyg. Signerad E. von Schmalensee 1912. Förgylld ram med mindre dekorskador. (57x111)
350 SEK | 2015-08-02 11:59 |
300 SEK | 2015-07-31 21:29 |
200 SEK | 2015-07-31 09:31 |
150 SEK | 2015-07-30 21:08 |
100 SEK | 2015-07-29 20:22 |
100 SEK | Startpris |