Siluettklipp 2st, "Lappkaffe" respektive "Fiskargubbe". Signerade och daterade 1953 respektive 55. Inramade. (Största rammått 21x26)
1 500 SEK | 2015-08-01 21:55 |
1 400 SEK | 2015-08-01 12:11 |
1 100 SEK | 2015-07-31 20:29 |
800 SEK | 2015-07-31 12:37 |
500 SEK | 2015-07-30 20:15 |
150 SEK | 2015-07-30 10:53 |
150 SEK | 2015-07-30 16:54 |
100 SEK | Startpris |