Bemålad. Slitage, mindre skador. (Diameter 31)
1 500 SEK | 2015-08-02 10:53 |
1 400 SEK | 2015-07-31 18:46 |
800 SEK | 2015-08-01 23:40 |
500 SEK | 2015-08-01 19:39 |
100 SEK | 2015-07-31 11:14 |
100 SEK | Startpris |