Färglitografi, motiv med änder. Signerad och numrerad. Inramad. (37x53)
1 200 SEK | 2015-08-02 10:44 |
1 100 SEK | 2015-08-01 13:34 |
300 SEK | 2015-08-01 07:09 |
100 SEK | Start price |