Mapp med ca.70 litografier, "Le Gout du Bonheur". Tryckt hos Carl Schünermann, Bremen, 1970. Numrerad upplaga, detta exemplar med nummer 40. Mindre fläckar, viss färgblödning från omslaget. (Bladstorlek 33x25)
14 500 SEK | 2015-08-02 11:43 |
14 000 SEK | 2015-08-01 11:38 |
12 000 SEK | 2015-08-01 11:04 |
5 600 SEK | 2015-07-31 10:49 |
3 600 SEK | 2015-07-30 14:59 |
100 SEK | Start price |