Med tre lådor. Fanerad med inläggningar. Beslag i mässing. Nyckel finns. Repor, mindre fanerskador. (Bredd 90, höjd 82, djup 50)
1 300 SEK | 2015-08-01 23:16 |
1 200 SEK | 2015-07-31 22:39 |
1 000 SEK | 2015-08-01 20:53 |
900 SEK | 2015-07-31 18:55 |
600 SEK | 2015-07-30 22:29 |
100 SEK | Startpris |