Etsning, "Gunlög". Signerad i plåten. Inramad. (29,5x22,5)
600 SEK | 2015-08-02 11:57 |
550 SEK | 2015-08-02 11:25 |
450 SEK | 2015-08-02 11:46 |
350 SEK | 2015-08-01 10:41 |
350 SEK | 2015-08-01 22:14 |
200 SEK | 2015-07-31 16:27 |
150 SEK | 2015-07-30 23:09 |
100 SEK | 2015-07-30 17:26 |
100 SEK | Startpris |