Etsning, "Öldrickaren". Signerad. Inramad. Bladet något buligt. (40x30)
650 SEK | 2015-08-02 11:34 |
600 SEK | 2015-08-02 12:05 |
100 SEK | 2015-08-01 21:07 |
100 SEK | Startpris |