Läderklätt med pressad och förgylld dekor. Nyckel saknas. Bruksslitage. (Längd 19,5)
950 SEK | 2015-08-02 11:25 |
900 SEK | 2015-08-02 10:48 |
100 SEK | 2015-07-30 00:35 |
100 SEK | Startpris |