Kopparstick, Italiensk stadsbild. Signerad och numrerad. Inramad. (50x42)
7 600 SEK | 2015-08-02 09:38 |
7 500 SEK | 2015-08-02 10:36 |
6 800 SEK | 2015-08-02 09:16 |
500 SEK | 2015-07-30 17:03 |
450 SEK | 2015-07-31 18:31 |
250 SEK | 2015-07-30 15:06 |
100 SEK | Startpris |