Handtag i svärtad trä och mässing. Stämplad GTBB No.328. Slitage, mindre rost. (Längd 58)
400 SEK | 2015-08-23 11:03 |
350 SEK | 2015-08-21 07:49 |
300 SEK | 2015-08-22 22:54 |
100 SEK | 2015-08-20 19:51 |
100 SEK | Startpris |