91. Emerik Stenberg, tillskriven

Olja på duk, "Stålbog-Anders". Osignerad. A tergo med intyg av Emeriks son, Bo Stenberg. Ett hörn med mindre färgsläpp. (67x49)

Varenr 180009
Udvalgt

4 Oktober 2015 12:00

3 600 SEK2015-09-24 09:56
3 400 SEK2015-10-02 10:48
500 SEK2015-10-01 21:15
100 SEK Startpris

2015-10-04 Månadsauktion, Söndag 4 oktober Kl.12, Borlänge

Eftersyn

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 15% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms