Olja på duk, "Stålbog-Anders". Osignerad. A tergo med intyg av Emeriks son, Bo Stenberg. Ett hörn med mindre färgsläpp. (67x49)
3 600 SEK | 2015-09-24 09:56 |
3 400 SEK | 2015-10-02 10:48 |
500 SEK | 2015-10-01 21:15 |
100 SEK | Startpris |