Kopparstick, "Enigmatisk stilleben". Signerad och daterad 1980. Numrerad. Oramad. (62x49)
5 200 SEK | 2015-10-24 21:41 |
5 000 SEK | 2015-10-24 21:21 |
4 200 SEK | 2015-10-24 13:00 |
1 300 SEK | 2015-10-23 18:12 |
950 SEK | 2015-10-22 23:43 |
100 SEK | Startpris |