Olja på pannå, "Olas-Mia". Signerad och daterad 6/4 1907. (33x23,5)
1 600 SEK | 2015-10-25 12:03 |
1 500 SEK | 2015-10-25 11:59 |
650 SEK | 2015-10-24 10:57 |
550 SEK | 2015-10-22 21:21 |
100 SEK | Startpris |