Olja på pannå, landskap med figurer. Signerad och daterad 39. (58x68)
1 700 SEK | 2015-10-25 10:25 |
1 600 SEK | 2015-10-25 11:29 |
1 400 SEK | 2015-10-25 10:19 |
850 SEK | 2015-10-25 08:17 |
600 SEK | 2015-10-24 23:22 |
500 SEK | 2015-10-24 11:04 |
450 SEK | 2015-10-24 10:58 |
200 SEK | 2015-10-23 08:51 |
100 SEK | 2015-10-22 20:57 |
100 SEK | Startpris |