Skiva i teak, med infälld metallplatta. Svärtade ben. Skivan otydligt signerad. Ytslitage. (124x52, höjd 51)
800 SEK | 2015-10-25 14:16 |
750 SEK | 2015-10-25 10:12 |
650 SEK | 2015-10-25 09:45 |
400 SEK | 2015-10-22 23:33 |
100 SEK | Startpris |