Etsning, "Sommar". Signerad i plåten. Inramad. (17,5x12)
2 800 SEK | 2015-10-25 10:01 |
2 700 SEK | 2015-10-25 10:11 |
1 500 SEK | 2015-10-25 08:27 |
1 300 SEK | 2015-10-24 16:42 |
1 100 SEK | 2015-10-23 11:12 |
550 SEK | 2015-10-22 22:29 |
500 SEK | 2015-10-22 20:31 |
450 SEK | 2015-10-22 21:13 |
200 SEK | 2015-10-22 20:54 |
100 SEK | 2015-10-22 19:38 |
100 SEK | Startpris |