Olja på duk, blomsterstilleben. Signerad. (60x49)
1 100 SEK | 2015-10-25 06:55 |
1 000 SEK | 2015-10-25 10:15 |
500 SEK | 2015-10-24 23:21 |
400 SEK | 2015-10-24 16:31 |
300 SEK | 2015-10-24 09:08 |
100 SEK | 2015-10-23 00:35 |
100 SEK | Startpris |