Olja på duk, "Vårdag". Signerad och daterad Leksand 1900. (39x49)
5 400 SEK | 2015-10-25 11:53 |
5 200 SEK | 2015-10-25 09:29 |
4 000 SEK | 2015-10-24 16:31 |
2 100 SEK | 2015-10-24 08:36 |
1 300 SEK | 2015-10-22 20:11 |
1 300 SEK | 2015-10-22 22:44 |
1 100 SEK | 2015-10-22 21:17 |
800 SEK | 2015-10-22 19:38 |
100 SEK | Startpris |