Olja på duk, vinterlandskap. Signerad och daterad 21. Duklagningar. (83x114)
700 SEK | 2015-11-15 08:40 |
650 SEK | 2015-11-14 23:23 |
550 SEK | 2015-11-14 12:07 |
150 SEK | 2015-11-14 11:35 |
100 SEK | 2015-11-12 21:46 |
100 SEK | Startpris |