Olja på duk, motiv från Kopparbergs kyrka i Falun. Signerad och daterad 1990. (69x64)
2 500 SEK | 2015-11-14 18:05 |
2 400 SEK | 2015-11-15 11:00 |
250 SEK | 2015-11-13 09:47 |
200 SEK | 2015-11-13 08:54 |
100 SEK | 2015-11-12 22:51 |
100 SEK | Startpris |