Skaft med rosdekor. Förgyllda blad. Förgyllningsslitage. (Vikt 102g, längd 9,5-18)
600 SEK | 2015-12-05 11:24 |
600 SEK | 2015-12-06 11:59 |
450 SEK | 2015-12-05 12:55 |
300 SEK | 2015-12-04 17:13 |
100 SEK | 2015-12-04 06:52 |
100 SEK | Startpris |