Kvadratisk form. Svart urtavla. Med datumangivelse. Bruksslitage, glaset med repor. (Bredd 30mm)
250 SEK | 2015-12-06 12:49 |
200 SEK | 2015-12-06 05:31 |
150 SEK | 2015-12-04 03:03 |
150 SEK | 2015-12-04 09:11 |
100 SEK | Start price |