Svartglaserat stengods. Signerad och numrerad. Troligen andra sortering. (Höjd 32)
1 700 SEK | 2015-12-06 11:56 |
1 600 SEK | 2015-12-06 12:01 |
1 400 SEK | 2015-12-06 11:56 |
850 SEK | 2015-12-05 23:02 |
400 SEK | 2015-12-05 00:18 |
250 SEK | 2015-12-05 21:08 |
150 SEK | 2015-12-03 22:24 |
100 SEK | Startpris |