Fanerat med inläggningar. Spiralvriden stomme. Med en låda, innehållande schackpjäser. Pjäserna ej kompletta, mindre fanerskador. (Diameter 47, höjd 75)
150 SEK | 2015-12-04 16:29 |
100 SEK | 2015-12-04 08:41 |
100 SEK | Start price |