Olja på duk, vinterlandskap. Signerad. Mindre färgbortfall. (39x49)
350 SEK | 2015-12-05 09:09 |
300 SEK | 2015-12-06 11:59 |
200 SEK | 2015-12-05 22:22 |
100 SEK | 2015-12-04 19:30 |
100 SEK | Startpris |