Olja på pannå, vinterbild med räv. Signerad och daterad 1968. (58x48)
1 700 SEK | 2015-12-04 20:35 |
1 600 SEK | 2015-12-04 14:48 |
150 SEK | 2015-12-04 12:02 |
100 SEK | Startpris |