Troligtvis Europa, 1700-tal, nagg samt lagad, höjd 34 cm
150 SEK | 2015-12-06 19:25 |
125 SEK | 2015-12-06 19:24 |
75 SEK | 2015-12-06 19:24 |
50 SEK | 2015-12-06 19:24 |
50 SEK | Startpris |