Dalmålning på papp. Signerad och daterad 1837. Restaurerad och kompletterad av Per-Hilding Perjons. Slitage. (100x70)
6 200 SEK | 2016-01-10 10:38 |
6 000 SEK | 2016-01-10 11:25 |
4 200 SEK | 2016-01-10 09:56 |
3 600 SEK | 2016-01-10 09:50 |
1 900 SEK | 2016-01-09 19:09 |
1 700 SEK | 2016-01-06 17:43 |
1 500 SEK | 2016-01-06 00:06 |
100 SEK | 2016-01-05 22:25 |
100 SEK | Startpris |