Med svarvade dekorer. Krönt med örn. Fanerskador, avslutande dekor saknas. (Höjd 118)
1 500 SEK | 2016-01-29 17:02 |
1 400 SEK | 2016-01-31 11:19 |
750 SEK | 2016-01-29 10:45 |
700 SEK | 2016-01-29 15:27 |
100 SEK | 2016-01-29 08:34 |
100 SEK | Startpris |