I form av tjur. Blåglaserad. Krackeleringar, ett horn med retuscherad nagg. (Längd 18)
1 300 SEK | 2016-01-31 05:57 |
1 200 SEK | 2016-01-31 11:54 |
1 000 SEK | 2016-01-30 09:42 |
300 SEK | 2016-01-29 21:38 |
150 SEK | 2016-01-29 13:45 |
100 SEK | 2016-01-28 22:43 |
100 SEK | Startpris |