Förgylld stålboett. Armband i läder. Urtavla med fläckar, bruksslitage. (Diameter 35mm)
5 400 SEK | 2016-01-30 08:17 |
5 200 SEK | 2016-01-31 10:18 |
2 800 SEK | 2016-01-30 13:18 |
1 800 SEK | 2016-01-29 11:36 |
300 SEK | 2016-01-29 09:34 |
200 SEK | 2016-01-28 22:03 |
150 SEK | 2016-01-28 22:25 |
100 SEK | Startpris |