Olja på duk, mansporträtt. Dukrevor, repor. (64x49)
1 700 SEK | 2016-01-29 10:26 |
1 600 SEK | 2016-01-29 20:48 |
100 SEK | 2016-01-29 04:34 |
100 SEK | Startpris |