Fanerat. Svärtade lejontassar. Med dekor av lejonmaskaroner. En maskaron med skada. Ytslitage, fanersprickor. (Bredd 95 djup 48 höjd 75)
5 400 SEK | 2016-01-31 11:44 |
5 200 SEK | 2016-01-31 11:10 |
4 800 SEK | 2016-01-31 09:58 |
3 200 SEK | 2016-01-30 21:41 |
2 000 SEK | 2016-01-29 19:32 |
1 800 SEK | 2016-01-29 17:38 |
400 SEK | 2016-01-29 10:52 |
150 SEK | 2016-01-29 03:47 |
100 SEK | Startpris |